Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!
Greek-Tracker
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» New Coming `New Dream Script`
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2024 11:20 pm από DreamSpirit

» pros ton kirio pou tou aresi to glipsimo
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΤετ Μαρ 20, 2024 11:39 pm από DreamSpirit

» Eχω προσκλησεις για greek-team-Γραψτε το email σας
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΤετ Μαρ 20, 2024 1:21 pm από frenchtoast

» Baner Oldgr
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΔευ Μαρ 18, 2024 1:32 pm από soneigr

» διαγραφη σχολιου
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2024 9:48 pm από frenchtoast

»  prosklisi gia to https://dream-hd.xyz/ to eimail einai nionionionio17@gmail.com
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2024 4:02 pm από nio100

» OldGreekTracker is open
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2024 10:18 pm από soneigr

» Ενεργοί Torrent-Tracker με ελληνικό περιεχόμενο
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 12:30 am από frenchtoast

» Secret meetings: just for two, one night only
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2024 9:50 am από lokros

Επιλέξτε ένα από τα βίντεό μας
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 9719
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η duma7788

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3464 θέματα σε 1103 θέματα
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Τρι Μαρ 21, 2023 12:59 am
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
soneigr
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
frenchtoast
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
DreamSpirit
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
savour
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
XanthiMan
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
kikitttt
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
stellaki13882
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
vaskas1966
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
Peosforos
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 
superfk
Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_lcapΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_voting_barΠρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! I_vote_rcap 


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! Empty Πρόβλημα με το tsibato.info Help!!!!! Τρι Νοε 27, 2012 12:20 pm

ansgia



Έχω πρόβλημα με το tsibato.info.
Πήρα την πρόσκληση που κέρδισα σε μια προηγούμενη κλήρωση και έκανα την εγγραφή εχθές το πρωί. Μπήκα με το Laptop που έχω από το μαγαζί μου και έβαλα 3 τορρεντ να κατεβαίνουν. Το μεσημέρι πήγα σπίτι και προσπάθησα να ξανά μπω, αλλά κάθε φορά που προσπαθώ να μπω μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα

"Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Παράλληλα η μπάρα στο μTorrent είναι κόκκινη και στους Ιχνιλάτες δίπλα απο την http του τορρεντ μου γράφει "HTTP Error 403"

Τι κάνω λάθος ή τι πρέπει να κάνω αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ή να με κατευθύνει κάπου για βοήθεια.

Ευχαριστώ Πολύ

NI_KOS


Admin

ansgia έγραψε:Έχω πρόβλημα με το tsibato.info.
Πήρα την πρόσκληση που κέρδισα σε μια προηγούμενη κλήρωση και έκανα την εγγραφή εχθές το πρωί. Μπήκα με το Laptop που έχω από το μαγαζί μου και έβαλα 3 τορρεντ να κατεβαίνουν. Το μεσημέρι πήγα σπίτι και προσπάθησα να ξανά μπω, αλλά κάθε φορά που προσπαθώ να μπω μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα

"Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Παράλληλα η μπάρα στο μTorrent είναι κόκκινη και στους Ιχνιλάτες δίπλα απο την http του τορρεντ μου γράφει "HTTP Error 403"

Τι κάνω λάθος ή τι πρέπει να κάνω αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ή να με κατευθύνει κάπου για βοήθεια.

Ευχαριστώ Πολύ


Δεν μπορείς να κάνεις κάτι....
Το site είναι κάτω...

http://invite.comeze.com/

ansgia



Γνωρίζουμε κάτι περισσότερο γι' αυτό, γιατί ψάχνω στο internet άλλα δεν βρίσκω κάτι. Κάνει κάποια συντήρηση - αναβάθμιση ή θα το κλείσουν οριστικά?

NI_KOS


Admin

ansgia έγραψε:Γνωρίζουμε κάτι περισσότερο γι' αυτό, γιατί ψάχνω στο internet άλλα δεν βρίσκω κάτι. Κάνει κάποια συντήρηση - αναβάθμιση ή θα το κλείσουν οριστικά?

Δεν ξέρω ας ελπίσουμε να μην είναι το τρίτο...

http://invite.comeze.com/

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης