Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!
Greek-Tracker
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» New Coming `New Dream Script`
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2024 11:20 pm από DreamSpirit

» pros ton kirio pou tou aresi to glipsimo
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΤετ Μαρ 20, 2024 11:39 pm από DreamSpirit

» Eχω προσκλησεις για greek-team-Γραψτε το email σας
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΤετ Μαρ 20, 2024 1:21 pm από frenchtoast

» Baner Oldgr
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΔευ Μαρ 18, 2024 1:32 pm από soneigr

» διαγραφη σχολιου
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2024 9:48 pm από frenchtoast

»  prosklisi gia to https://dream-hd.xyz/ to eimail einai nionionionio17@gmail.com
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2024 4:02 pm από nio100

» OldGreekTracker is open
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2024 10:18 pm από soneigr

» Ενεργοί Torrent-Tracker με ελληνικό περιεχόμενο
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 12:30 am από frenchtoast

» Secret meetings: just for two, one night only
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 14, 2024 9:50 am από lokros

Επιλέξτε ένα από τα βίντεό μας
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 9719
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η duma7788

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3464 θέματα σε 1103 θέματα
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Τρι Μαρ 21, 2023 12:59 am
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
soneigr
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
frenchtoast
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
DreamSpirit
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
savour
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
XanthiMan
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
kikitttt
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
stellaki13882
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
vaskas1966
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
Peosforos
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 
karavidas
Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_lcapΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_voting_barΠρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης I_vote_rcap 


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης

+6
macaritis
tilliros
eua9
arxiepiskopos
saint33
Elkat
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Elkat



Καλησπέρα

Ήμουν παλιό μέλος σε όλα τα προηγούμενα σας site (με διαφορετικά ονόματα πχ mytog κτλ), με όνομα lilikos7, αλλά τώρα και πολλούς μήνες δεν μπορώ να ξανα μπω και δε ξέρω γιατί, έχω βάλει όλους τους πιθανούς μου κωδικούς, αλλα τίποτα διότι πάντα τους είχα αποθηκευμένους στο παλιό μου κομπιούτερ. Αλλά επειδή Χάλασε ο υπολογιστής μου και αγόρασα νέο τώρα δεν θυμάμαι ούτε τους κωδικούς του email μου για να κάνω ανάκτηση των κωδικών εισόδου μου.
Ποιος τρόπος υπάρχει να μπορέσω να ξανα μπω στο site σας? Έχω μικρά παιδιά και δεν καταλαβαίνουν ότι δε μπορώ πλέον να τους ξανα κατεβάσω ταινίες.
Υπάρχει κάποιος που να μπορεί να μου στείλει πρόσκληση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

2Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης Empty . Τετ Δεκ 03, 2014 3:07 pm

saint33



Crying or Very sad παιδια οποιος μπορει να βοηθησει κ με οποιο τροπο.......απο το πρωι παλευω κ δεν μπορω να μπω.ειμαι μελος καμια 10αρια χρονια κ τωρα μου κοπηκαν τα ποδια.ευχαριστω!

arxiepiskopos



τι έγινε ρε παιδιά και δεν μπορούμε να μπούμε?
αναγκάστηκα και έκανα εγγραφή με άλλο user.
το email είναι το παλαιό μου.
ας επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου

eua9



Παιδια όπως είπα και σε αλλο post εχω πρόβλημα με την σύνδεση μου. Μου λέει ότι δεν υπάρχει το email στην βαση όταν κανω recover. Ξερω αρκετά παιδιά που έχουν το ίδιο πρόβλημα. Τι κάνουμε? Ευχαριστώ

tilliros



eua9 έγραψε:Παιδια όπως είπα και σε αλλο post εχω πρόβλημα με την σύνδεση μου. Μου λέει ότι δεν υπάρχει το email στην βαση όταν κανω recover. Ξερω αρκετά παιδιά που έχουν το ίδιο πρόβλημα. Τι κάνουμε?  Ευχαριστώ

6Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης Empty Προβλημα εισοδου Παρ Δεκ 05, 2014 1:19 pm

macaritis



Τι εχει γινει ρε παιδια ? Ειμαι μελος στο Site παρα πολλα χρονια εκανα ολες τις διαδικασιες που ζητησατε για την αλλαγη των server .
Προσπαθω να μπω στο site με τα στοιχεια εισοδου μου αλλα τιποτα παταω recover και ακομα περιμενω το email
Το user name μου ειναι αυτο που βλεπετε παρακαλω τους αρμοδιους να δωσουν μια απαντηση να λυθει το θεμα για ολους μας που εχουμε το θεμα αυτο
Ευχαριστω εκ των προταιρων

7Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης Empty προβλημα στο log in Κυρ Δεκ 07, 2014 12:42 am

kalinixtas



Προσπαθω να κανω log in και δεν μπορω. Τι γινεται ρε παιδια καντε κατι.... Θα πεσω στα ψυχοφαρμακα!!! Kalinixtas ειναι το username μου στον tracker!!!

8Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης Empty πρόσκληση για εγγραφή Κυρ Δεκ 07, 2014 12:56 am

spmir



Παρακαλώ θα ήθελα μια πρόσκληση για εγγραφή στο greek-team.cc

9Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης Empty Προσκληση για εισοδο - log in Κυρ Δεκ 07, 2014 10:23 am

dimkouf



Καλημέρα σας, και εγώ εχω πρόβλημα και δεν μπορώ να συνδεθώ στο νέο tracker. Το Username μου ειναι dimkouf.Υπάρχει κάποια λύση - πρόταση??
Ευχαριστώ

10Πρόβλημα Εισόδου - Αναζήτηση Πρόσκλησης Empty Απαντηση απο το support Κυρ Δεκ 07, 2014 11:06 pm

eleni



μιας και κανεις δεν σας απαντα σας δινω την απαντηση που ελαβα σημερα στο μειλ μου απο το support

Καλησπέρα

Λόγω προβλημάτων που είχαμε από την μεταφορά στον καινούργιο server, αποφασίσαμε να επιστρέψουμε ξανά στον παλιό server.

Έτσι με το που γίνει ορατός ο παλιός tracker θα μπορείτε να κάνετε login με τον παλιό σας κωδικό δηλαδή με τα στοιχεία που είχατε στο παλιό tracker πριν την μεταφορά.

Σας ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία αλλά θέλαμε να σας προσφέρουμε ένα καινούργιο tracker με νέες δυνατότητες και νέα εμφάνιση ως ανταπόδοση της αγάπης και της στήριξης σας τόσα χρόνια.

Όπως βλέπετε όμως προς το παρόν κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό.

Τις τελευταίες ημέρες έχουμε υποστεί μεγάλη κούραση σωματική αλλά και ψυχολογική από τα σχόλια διαφόρων που το μόνο που γνωρίζουν είναι να κάνουν εύκολη κριτική, επιπλέον έχουμε υποστεί και μεγάλη οικονομική ζημία καθώς είχαν πληρωθεί όλοι οι servers για το νέο tracker που πλέον δεν θα χρησιμοποιηθούν. Τόσο τα έξοδα που έχουμε υποστεί όσο και η κακοπροαίρετη κριτική μερικών δεν θα μας αναγκάσουν να σταματήσουμε τις προσπάθειες για συνεχή αναβάθμιση του tracker μας προς όφελος όλων.
Σας ευχαριστούμε όλους για την αγάπη σας.
παρακαλώ μην στέλνετε απαντητικό e-mail καθώς υπάρχει μεγάλος φόρτος.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης