Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!
Greek-Tracker
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» dream-tracker.net
dream-tracker.net I_icon_minitimeΣήμερα στις 12:02 am από Επισκέπτης

» dream-tracker.net
dream-tracker.net I_icon_minitimeΧθες στις 12:38 am από Επισκέπτης

» http://grtz.6te.net/
dream-tracker.net I_icon_minitimeΚυρ Απρ 28, 2024 11:55 am από antonis93

» Unsurpassed Сasual Dating - Actual Women
dream-tracker.net I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2024 8:39 pm από lokros

» Προσκληση Trellas
dream-tracker.net I_icon_minitimeΠαρ Απρ 19, 2024 11:48 pm από frenchtoast

» σοβαρό θέμα
dream-tracker.net I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:29 am από Επισκέπτης

» pros ton kirio pou tou aresi to glipsimo
dream-tracker.net I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:23 am από Επισκέπτης

» New Coming `New Dream Script`
dream-tracker.net I_icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 12:11 pm από Επισκέπτης

» Baner Oldgr
dream-tracker.net I_icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 12:04 pm από Επισκέπτης

Επιλέξτε ένα από τα βίντεό μας
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 9774
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η tvtime007

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3497 θέματα σε 1107 θέματα
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Τρι Μαρ 21, 2023 12:59 am
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
DreamSpirit
dream-tracker.net I_vote_lcapdream-tracker.net I_voting_bardream-tracker.net I_vote_rcap 


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

dream-tracker.net

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1dream-tracker.net Empty dream-tracker.net Κυρ Απρ 07, 2024 5:20 pm

DreamSpirit


Power User
Power User

dream-tracker.net XkeDsOl

Αρέσει στον χρήστη DreamSpirit

2dream-tracker.net Empty Απ: dream-tracker.net Τετ Απρ 10, 2024 12:16 pm

Επισκέπτης


Επισκέπτης

DreamSpirit είσαι ένας ανάγωγος, αγενής, ανορθόγραφος, οξύθυμος και ανώριμος μπέμπης.

Σου λένε κάτι και αμέσως κλαίγεσαι, βρίζεις και κάνεις σαν αυτιστικός,
απαντάς με τον χειρότερο τρόπο σε όσους πουν κάτι αντίθετο από σένα, ΤΡΩΣ ΜΠΑΝ ΣΕ ΤΣΑΤ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ άλλων τράκερς λόγω συμπεριφοράς, νομίζεις ότι είσαι κάποιος και ζητάς υποχρεωτική πληρωμή.
Όπως κάθε τράκερ έτσι και ο δικός σου διακινεί υλικό παράνομα που ανεβαίνει από άλλα άτομα (ούτε καν από σένα) και έχεις το θράσος να ζητάς και λεφτά γι' αυτό. Λεφτά από κόπο άλλων και αρχεία πνευματικών δικαιωμάτων που δε σου ανήκουν.

Έχεις κάνει ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ το κακό seed και το άρμεγμα που έκαναν οι leechers για να ζητάς λεφτά, λες και σε άλλους τράκερς δεν υπάρχει το ίδιο πρόβλημα, αλλά είδες αυξημένη επισκεψιμότητα μετά το κλείσιμο του Greek και λες να βγάλεις κανένα παράνομο φράγκο στα γρήγορα. Που κανονικά η φιλοσοφία του P2P είναι ο ΔΩΡΕΑΝ διαμοιρασμός και όποιος θέλει μόνο να κάνει ΔΩΡΕΑ, όχι ΣΥΝΔΡΟΜΗ.

Ναι ο Greek-Team είχε Donate και δεν λειτουργούσε για την ψυχή της μάνας του αλλά αυτός αν και ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ από τον δικό σου, με πολύ περισσότερα torrents και πολύ περισσότερους χρήστες ΔΕΝ ΕΚΑΝE ΠΟΤΕ TO DONATE ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ όπως και ούτε ο HellasHut, ούτε ο OldGreek και όλοι οι άλλοι.
Μόνο ο Trellas το έκανε αλλά αυτός είναι σοβαρός τράκερ για να ζητά λεφτά, όχι σαν το τσαντίρι το δικό σου και σένα τον μπούφο. Και οι διαχειριστές δεν έχουν συμπεριφορά σαν εσένα, δεν αξίζεις μία μπροστά τους για να πληρωθείς.

Και να ήθελα να πληρώσω τα 20 ευρώ που ζητάς δεν θα το έκανα μόνο και μόνο για την απαράδεκτη και ηλίθια συμπεριφορά σου τόσο στους χρήστες του τράκερ σου αλλά και στους χρήστες άλλων τράκερς και των διαχειριστών τους που δεν τους σέβεσαι.
Καλύτερα να τα κάψω παρά να πάνε σε έναν γελοίο αμόρφωτο και ανάγωγο καραγκιόζη σαν εσένα που διακινεί παράνομα υλικό και απαιτεί και λεφτά γι' αυτό με χαζές δικαιολογίες περί seed κτλ.
Μάθε τρόπους, μάθε συμπεριφορά, μάθε να γράφεις, τελείωσε το δημοτικό πρώτα και μετά μίλα και ζήτα λεφτά.
Το περισσότερο κράξιμο αν δεν το κατάλαβες το έφαγες για το πόσο ηλίθια φέρεσαι, αντιδράς και μιλάς.

Απλά ΣΚΑΣΕ και μη μιλάς άλλο, όσο μιλάς αποδεικνύεις πόσο μαλάκας είσαι και μειώνεις τη θέση σου ακόμα πιο πολύ. Όσο για το όνομα δεν το δείχνω για να γλιτώσω το σπαμ και το πρήξιμο από σένα και τα τσιράκια σου αλλά ΕΣΥ κανονικά θα έπρεπε να το κρύβεις έτσι όπως κάνεις γιατί όσο μιλάς βεβηλώνεις το όνομά σου όλο και πιο πολύ (αν και πάλι θα καταλαβαίναμε ποιος είσαι έτσι όπως μιλάς και γράφεις).

Βλέπω τα σχόλιά σου εδώ τι γράφεις και τι λες, είδα στον τράκερ σου τι έλεγες, είδα και σε άλλους τράκερς πως κάνεις που τρως μπαν και σε θεωρώ τραγικό. Κοτζάμ ιδιοκτήτης τράκερ να μιλά και να φέρεται έτσι σα βόδι ενώ θα έπρεπε να ήταν συμμαζεμένος.

Και αν πάλι μυαλό δε βάζεις και ζητάς λεφτά, μάθε να τα ζητάς σωστά τουλάχιστον και όχι με λάθη που βγάζουν μάτι, άχρηστε! Άλλοι σπουδάζουν για να βγάλουν λεφτά και εσύ με νοημοσύνη πιθήκου να θες να βγάλεις λεφτά με παράνομες μεθόδους εκμεταλλευόμενος uploads άλλων.

dream-tracker.net Tragic

Και μιας και μας αναφέρεις στα σχόλιά σου τον κώλο σου που λες ότι σου τον γλύψανε, αφού είναι μούσκεμα και πλέον γλιστράει, βάλε ένα πολύ μεγάλο αγγούρι μέσα του μπας και στανιάρεις και μετά πάνε πέσε στον καιάδα τσιρίζοντας για να ησυχάσουμε, απόβρασμα του κάδου.

3dream-tracker.net Empty ρρρ Παρ Απρ 12, 2024 12:01 am

DreamSpirit


Power User
Power User

Ακόμα βλέπω δεν έχεις καν τα @@@@@ να βάλεις το όνομα σου το μόνο που κάνεις είναι να λες και να λες αλλά δεν πειράζει εμείς στο χωριό μου λένε ότι δεν φτάνει οι Αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια . Ναι σωστά με έχουνε κάνει μπαν γιατί μερικούς δεν του αρέσει οι αλήθεια . Και για την Δωρεά που λες για πες μου ποιος άλλος Ελληνικός τρακερ εκτός τον Τρελλας και εμάς έχουνε όλο το υλικό τους σε Seedbox και κάνουνε σε όλα τα Τορρεντ τους seed . ΑΑΑΑΑ και το αγγούρι όπως βλέπω ξέρεις τι το κάνουνε συνέχισε να το κάνεις ευτυχώς είμαι εγώ χυδαίος !!!! Άντε μπράβο σου !!!!!

4dream-tracker.net Empty Απ: dream-tracker.net Παρ Απρ 12, 2024 10:33 am

superfk



Ρε καραγκιοζη παιρνεις τορρεντς τσαμπα απο αλλους τρακερς και μετα χρεωνεις συνδρομη στο δικο σου γι αυτα που πηρες τζαμπα. Καθυστερημενος εισαι και δεν καταλαβαινεις τι κανεις;
Στο ειπα κι αλλη φορα. Ευτυχως που υπαρχουν κατι θυματα, τεχνολογικα αναλφαβητα για να τους το παιζεις ιστορια οτι εχεις seedbox και εχεις ακομα συνδρομητες, αλλιως μονος σου θα ησουνα.

Αρέσει στον χρήστη thpap74

5dream-tracker.net Empty Απ: dream-tracker.net Κυρ Απρ 14, 2024 1:27 am

Επισκέπτης


Επισκέπτης

DreamSpirit
Καταρχάς, μπράβο που επιτέλους έγραψες κείμενο στα ελληνικά και με δομή που δε χρειάστηκε να κάνω αποκρυπτογράφηση για να το διαβάσω
(ρε μήπως έβαλες άλλον να στο γράψει γιατί δε μπορούσες μόνος; )

Δεύτερον, τόσα άλλα πράγματα σου έχω γράψει σε τόσα ποστ και εσύ σαν παιδάκι κόλλησες στο όνομα μου. Αλλά μόνο αυτό βρίσκεις να με πεις, σε όλα τα άλλα δε μπορείς να πεις τίποτα απολύτως γιατί έχεις λερωμένη τη φωλιά σου και ξέρεις πως δεν έχεις την ικανότητα να τα αντικρούσεις και πως αν προσπαθήσεις να πεις κάτι άλλο θα σου απαντήσω εγώ άλλα τόσα. Τσούζει η αλήθεια.

Το όνομα δε στο λέω που να βαράς τον μουσκεμένο σου κώλο κάτω, έτοιμο στο πιάτο δε θα στο δώσω. Όρεξη είχα να με πρήζεις στους άλλους τράκερς μετά. Αλλά αφού λες ότι το ξέρεις ήδη τότε δεν έχει σημασία να το συζητάμε άλλο (που και οι δύο ξέρουμε ότι ρίχνεις άδεια να πιάσεις γεμάτα, αλλά δεν τσιμπάω σαν εσένα)

Τρίτον, για τα αρχίδια μου που ανέφερες, εγώ τα έχω για να τα χρησιμοποιώ αλλού και όχι σε ένα ξεχασμένο φόρουμ με έναν καημένο κλαψιάρη που θίγεται με αυτά που του λέμε.

Τέταρτον, το μπαν από παντού το έφαγες για την ανώριμη συμπεριφορά σου, το σπαμ, τις προσωπικές επιθέσεις σε χρήστες και την έλλειψη σεβασμού. Αν θεωρείς αλήθειες αυτά που έλεγες τότε έχεις λάθος αντίληψη και ζεις στον κόσμο σου.

Και Πέμπτον, αν θες να έχεις seedbox και πληρωμένο τράκερ δικαίωμά σου, δε χρειάζεται όμως να ρίχνεις το φταίξιμο στους χρήστες που δεν πλήρωναν και να τους απαξιώνεις στα τσατ και στα φόρουμ.

Όπως σου είπα, σταμάτα να μιλάς γιατί χειροτερεύεις τη θέση σου.
Κλείσου μέσα στον τράκερ σου ή τράβα στο χωριό σου με τις παροιμίες σου γιατί όποτε ποστάρεις κάτι, θα βρίσκεις εμένα μετά να σε κράζω.
Αν πάλι δε μπορείς να κρατηθείς και δεν μπορείς να σταματήσεις να μιλάς, περιμένω την επόμενη απάντησή/κλάψα σου για να τη σχολιάσω όπως κάθε φορά.

6dream-tracker.net Empty Απ: dream-tracker.net Κυρ Απρ 28, 2024 8:16 pm

DreamSpirit


Power User
Power User

Επισκέπτης έγραψε:DreamSpirit
Καταρχάς, μπράβο που επιτέλους έγραψες κείμενο στα ελληνικά και με δομή που δε χρειάστηκε να κάνω αποκρυπτογράφηση για να το διαβάσω
(ρε μήπως έβαλες άλλον να στο γράψει γιατί δε μπορούσες μόνος; )

Δεύτερον, τόσα άλλα πράγματα σου έχω γράψει σε τόσα ποστ και εσύ σαν παιδάκι κόλλησες στο όνομα μου. Αλλά μόνο αυτό βρίσκεις να με πεις, σε όλα τα άλλα δε μπορείς να πεις τίποτα απολύτως γιατί έχεις λερωμένη τη φωλιά σου και ξέρεις πως δεν έχεις την ικανότητα να τα αντικρούσεις και πως αν προσπαθήσεις να πεις κάτι άλλο θα σου απαντήσω εγώ άλλα τόσα. Τσούζει η αλήθεια.

Το όνομα δε στο λέω που να βαράς τον μουσκεμένο σου κώλο κάτω, έτοιμο στο πιάτο δε θα στο δώσω. Όρεξη είχα να με πρήζεις στους άλλους τράκερς μετά. Αλλά αφού λες ότι το ξέρεις ήδη τότε δεν έχει σημασία να το συζητάμε άλλο (που και οι δύο ξέρουμε ότι ρίχνεις άδεια να πιάσεις γεμάτα, αλλά δεν τσιμπάω σαν εσένα)

Τρίτον, για τα αρχίδια μου που ανέφερες, εγώ τα έχω για να τα χρησιμοποιώ αλλού και όχι σε ένα ξεχασμένο φόρουμ με έναν καημένο κλαψιάρη που θίγεται με αυτά που του λέμε.

Τέταρτον, το μπαν από παντού το έφαγες για την ανώριμη συμπεριφορά σου, το σπαμ, τις προσωπικές επιθέσεις σε χρήστες και την έλλειψη
σεβασμού. Αν θεωρείς αλήθειες αυτά που έλεγες τότε έχεις λάθος αντίληψη και ζεις στον κόσμο σου.

Και Πέμπτον, αν θες να έχεις seedbox και πληρωμένο τράκερ δικαίωμά σου, δε χρειάζεται όμως να ρίχνεις το φταίξιμο στους χρήστες που δεν πλήρωναν και να τους απαξιώνεις στα τσατ και στα φόρουμ.

Όπως σου είπα, σταμάτα να μιλάς γιατί χειροτερεύεις τη θέση σου.
Κλείσου μέσα στον τράκερ σου ή τράβα στο χωριό σου με τις παροιμίες σου γιατί όποτε ποστάρεις κάτι, θα βρίσκεις εμένα μετά να σε κράζω.
Αν πάλι δε μπορείς να κρατηθείς και δεν μπορείς να σταματήσεις να μιλάς, περιμένω την επόμενη απάντησή/κλάψα σου για να τη σχολιάσω όπως κάθε φορά.

Loipon paides edo pate na koitaxtite!

https://clicktotherapy.gr/?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw57exBhAsEiwAaIxaZuVQOfT49qSW9KD8KQey_u3ijCQymK4-CdMWt-CICsAn4sslwL_IsxoCzmsQAvD_BwE


xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

7dream-tracker.net Empty Απ: dream-tracker.net Χθες στις 12:38 am

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Και εσύ πήγαινε εδώ, στη χωματερή μαζί με τα σκουπίδια.
Γιατί ούτε για ανακύκλωση δεν κάνεις!

dream-tracker.net Dream-Spirit

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης