Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!
Greek-Tracker
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» dream-tracker.net
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΣήμερα στις 12:02 am από Επισκέπτης

» dream-tracker.net
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΧθες στις 12:38 am από Επισκέπτης

» http://grtz.6te.net/
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 28, 2024 11:55 am από antonis93

» Unsurpassed Сasual Dating - Actual Women
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2024 8:39 pm από lokros

» Προσκληση Trellas
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΠαρ Απρ 19, 2024 11:48 pm από frenchtoast

» σοβαρό θέμα
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:29 am από Επισκέπτης

» pros ton kirio pou tou aresi to glipsimo
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:23 am από Επισκέπτης

» New Coming `New Dream Script`
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 12:11 pm από Επισκέπτης

» Baner Oldgr
σοβαρό θέμα I_icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 12:04 pm από Επισκέπτης

Επιλέξτε ένα από τα βίντεό μας
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 9774
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η tvtime007

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3497 θέματα σε 1107 θέματα
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Τρι Μαρ 21, 2023 12:59 am
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
DreamSpirit
σοβαρό θέμα I_vote_lcapσοβαρό θέμα I_voting_barσοβαρό θέμα I_vote_rcap 


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

σοβαρό θέμα

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1σοβαρό θέμα Empty σοβαρό θέμα Παρ Απρ 12, 2024 1:33 pm

DreamSpirit


Power User
Power User

Να σου δώσω μια συμβουλή έτσι φιλικά εσύ λέγε ότι θες έχω συνηθίσει βλάκες σαν εσένα να πας να το κοιτάξεις το πρόβλημα σου έχεις θέμα μάλλον  , δεν καταλαβαίνω το γιατί αλλά έχεις πολλή σοβαρό θέμα ένταξη ξέρουμε ποιος είσαι μόνο και το πως γράφεις ξέρω αλλά ΟΚ άντε καλή συνέχεια να έχεις και όπως σου είπα τελείως φιλικά δες το πρόβλημα σου είναι σοβαρό !!!!!!!
Πάντα φιλικά ......

2σοβαρό θέμα Empty Απ: σοβαρό θέμα Κυρ Απρ 14, 2024 1:29 am

Επισκέπτης


Επισκέπτης

Όχι "φίλε" μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα και τα έχω καλά με τον εαυτό μου,
γ' αυτό μπορώ να σου απαντάω εύστοχα κάθε φορά σε αυτά που γράφεις με επιχειρήματα και παραδείγματα και να έχω κάτι να σου πω κόντρα σε αυτά που λες.

Αντιθέτως εσύ έχεις λερωμένη τη φωλιά σου, γιατί αν δεν την είχες δε θα θιγόσουν, δε θα νευρίαζες, δε θα ασχολούσουν και δε θα έφτιαχνες ένα νέο topic για την πάρτη μου
(με κολακεύεις που το έκανες, δείχνει ότι σε έτσουξε και σε τρώει μέσα σου αυτό).

Ο λόγος που χαλιέσαι τόσο και κάνεις έτσι είναι επειδή αυτά που σου λέω είναι πικρές αλήθειες και σε τσούζουν.

Να σου εξηγήσω και κάτι άλλο επί την ευκαιρία, δεν μας πείραξε που έκανες τον τράκερ σου με πληρωμή. Δικαίωμά σου που θες να έχεις seedbox που κοστίζει και θες λεφτά.

Αυτό που μας πείραξε είναι ο τρόπος σου. Όταν ανακοίνωσες ότι ο τράκερ σου θα είναι επί πληρωμή, έριχνες το φταίξιμο στους χρήστες για αυτή σου την απόφαση και όσους δεν ήθελαν να πληρώσουν δεν τους σεβόσουν.
Το να τους αποκαλείς άχρηστους, τζαμπατζίδες, αρμεχτές και ένα σωρό άλλα άσχημα πράγματα και να τους απαξιώνεις, να τους κράζεις και να απαντάς με μίσος όταν σου έλεγαν κάτι αντίθετο με σένα, αυτό ήταν που τους νευρίασε και προκάλεσε όλες αυτές τις αρνητικές αντιδράσεις.

Και ύστερα και εμείς οι πιο σωστοί χρήστες που και seed κάναμε, δε δίναμε δικαιώματα και ήμασταν τυπικοί, παρεξηγηθήκαμε με τον άσχημο τρόπο σου.
Ακόμα και αυτούς που δεν κάνανε Donate θα πρέπει να τους σέβεσαι όπως κάθε άνθρωπο ακόμα και αν δεν έχει την ίδια άποψη με σένα όπως θες να σε σέβονται και αυτοί.

Θα μπορούσες όταν ανακοίνωσες την συνδρομή,
να γράψεις (ή να βάλεις άλλον να σου γράψει καλύτερα) μία ανακοίνωση ευγενικά που στο περίπου να λέει
"Επειδή αποφασίσαμε να αναβαθμίσουμε τον τράκερ με seedbox για καλύτερες ταχύτητες το οποίο κοστίζει αρκετά και οι απλές δωρεές δεν αρκούν, αποφασίσαμε να βάλουμε μία ετήσια συνδρομή των 20 ευρώ. Όσοι επιθυμείτε να συνεχίσετε μαζί μας μπορείτε να κάνετε τη δωρεά σας αλλιώς ευχαριστούμε αυτά τα χρόνια που ήσασταν μαζί μας και καλή σας συνέχεια!"

Θα μπορούσες δηλαδή να πεις ευγενικά γιατί βάζεις πληρωμή και να ευχαριστήσεις όλους τους χρήστες που ήταν στον τράκερ σου και όσους δε μείνουν να τους ευχηθείς καλή συνέχεια.
Έτσι και την ανακοίνωση θα έβγαζες και το δίκιο σου θα είχες.
Αλλά εσύ μίλησες απότομα, άσχημα, με απαξίωση και ειρωνεία. Εκεί το έχασες και έφαγες κράξιμο.
Είχες απαράδεκτη συμπεριφορά και το είδαμε στο shoutbox, στο forum σου, σε άλλους τράκερς και τώρα εδώ που μιλάμε. Το συνεχίζεις δηλαδή και πέρα από τον τράκερ σου.

Οπότε η δικιά μου συμβουλή για σένα είναι εσύ να κοιτάξεις τα λάθη και τα προβλήματά σου, να σκεφτείς ότι σου έχω πει σε όλα αυτά τα ποστ και να αυτοβελτιωθείς ώστε να μην έχεις ξανά τέτοιες κόντρες όπως στον τράκερ σου και εδώ.
Μάθε τρόπους, μάθε να σέβεσαι και μάθε να είσαι ευγενικός και συγκρατημένος.
Επίσης μία άλλη συμβουλή είναι να σταματήσεις γενικά να γράφεις από δω και πέρα εκτός του τράκερ σου, γιατί όσο γράφεις όλο και πιο πολύ θα μειώνεις τον εαυτό σου, θα ακούς κράξιμο και θα σου απαντάω και εγώ από κάτω αναλόγως.

Αυτά έχω να σου πω εδώ. Τα υπόλοιπα θα τα βρεις στα άλλα topics που ήδη μιλούσαμε.
Σταμάτα λοιπόν να δημιουργείς νέα topics για να βρεις το δίκιο σου που έχεις χάσει προ πολλού.

Φιλικά και εγώ.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης