Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!
Greek-Tracker
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» episkeptis
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΣαβ Μάης 04, 2024 4:02 pm από Επισκέπτης

» Κάποιο torrent site με περιεχόμενο;
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΣαβ Μάης 04, 2024 2:37 am από Sak198

» dream-tracker.net
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 02, 2024 12:02 am από Επισκέπτης

» dream-tracker.net
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 12:38 am από Επισκέπτης

» http://grtz.6te.net/
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΚυρ Απρ 28, 2024 11:55 am από antonis93

» Unsurpassed Сasual Dating - Actual Women
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2024 8:39 pm από lokros

» Προσκληση Trellas
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΠαρ Απρ 19, 2024 11:48 pm από frenchtoast

» σοβαρό θέμα
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:29 am από Επισκέπτης

» pros ton kirio pou tou aresi to glipsimo
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:23 am από Επισκέπτης

Επιλέξτε ένα από τα βίντεό μας
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 9778
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η ourania15

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3500 θέματα σε 1108 θέματα
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Τρι Μαρ 21, 2023 12:59 am
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
DreamSpirit
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_vote_lcapΞέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_voting_barΞέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_vote_rcap 
Sak198
Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_vote_lcapΞέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_voting_barΞέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc  I_vote_rcap 


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ξέρει κανείς τι έγινε το Greek-team.cc

+4
kotsios29
thpap74
panosmp3
mlock
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

mlock



Καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς τι έγινε με το greek-team.cc ? Ενώ είμαι μέλος εδώ σε 4 χρόνια, τώρα μου λέει οτι δεν υπάρχει η σελίδα διαθέσιμη.

panosmp3



mlock έγραψε:Καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς τι έγινε με το greek-team.cc ? Ενώ είμαι μέλος εδώ σε 4 χρόνια, τώρα μου λέει οτι δεν υπάρχει η σελίδα διαθέσιμη.

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ GREEK-TEAM.CC
https://www.sordum.org/downloads/?dns-jumper

Κατεβασε αυτο να αλλαξεις το dns ..ΠΑΤΑ ΤΑΧΥΤΕΡΟ DNS - ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙ ΕΠΕΛΕΞΕ 1,1,1,1 ΚΑΙ 1,0,0,1

θα παιζουν ετσι ολα τα sites

thpap74



Δυστυχώς δεν δουλεύει ακόμα
Ουτε με την αλλάγη DNS
Για Cloudlare 1.1.1.1 DNS :
(IPv4)
Preferred: 1.1.1.1
Alternate: 1.0.0.1
(IPv6)
Preferred: 2606:4700:4700::1111
Alternate: 2606:4700:4700::1001

Για Google Public DNS :
(IPv4)
Preferred: 8.8.8.8
Alternate: 8.8.4.4
(IPv6)
Preferred: 2001:4860:4860::8888
Alternate: 2001:4860:4860::8844

kotsios29



panosmp3 έγραψε:
mlock έγραψε:Καλησπέρα σας, ξέρεις κανείς τι έγινε με το greek-team.cc ? Ενώ είμαι μέλος εδώ σε 4 χρόνια, τώρα μου λέει οτι δεν υπάρχει η σελίδα διαθέσιμη.

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ GREEK-TEAM.CC

Κατεβασε αυτο να αλλαξεις το dns ..ΠΑΤΑ ΤΑΧΥΤΕΡΟ DNS - ΕΝΑΡΞΗ  ΚΑΙ ΕΠΕΛΕΞΕ 1,1,1,1 ΚΑΙ 1,0,0,1

θα παιζουν ετσι ολα τα sites


Το κοίταξες καθόλου πριν να απαντήσεις; Έχει μέρες που είναι κάτω το σάιτ.

Αρέσει στους χρήστες thpap74, kanenas1 και m3g2005

karavidas



μήπως έμαθε τελικά κάποιος τι έγινε; δυστυχώς, δεν υπήρχαν πολλά σαν αυτό.
Μετά και το hellastz, δεν έχει μείνει σχεδόν τίποτα.
Θυμάμαι τις παλιές εποχές του magico, με λύπη. Υπήρχαν τα πάντα. Κι αν δεν υπήρχαν, έκανες ένα request και σε λίγο υπήρχε. Πλέον πχ, κανείς δεν ανεβάζει βιβλία, οι σειρές δεν υποτιτλίζονται, (για παλιότερες, δε συζητάμε καν).
έχετε υπόψη σας κάποιο site που να έχει περιεχόμενο; δύο τρια που έχω δει, δεν άξιζαν ούτε την εγγραφή.

Αρέσει στον χρήστη kikitttt

Fornyx



Greek-team.eu ανοίγει με vpn

frenchtoast

frenchtoast
Power User
Power User

Το Greek-team.eu δεν είναι το Greek-team.cc, το έχουμε πει τόσες φορές!!!  Sad
Πρέπει να πληρώσεις για να κατεβάσεις!!!

Αρέσει στον χρήστη thpap74

Gladi



Εμενα στα τορρεντς που εχω κατεβασει μου λεει οτι ειναι forbidden (Απαγορευμενο) αν και εχω αλλαξει DNS στο ρουτερ μου
Ενω στα τορρεντς του HellasTZ μου λεει ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ

karavidas



Gladi έγραψε:Εμενα στα τορρεντς που εχω κατεβασει μου λεει οτι ειναι forbidden (Απαγορευμενο) αν και εχω αλλαξει DNS στο ρουτερ μου
Ενω στα τορρεντς του HellasTZ μου λεει ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ

HellasTZ, να άλλο ένα πολύ ωραίο site που εξαφανίστηκε. Εντάξει, τα τελευταία χρόνια, έχουν χαθεί πολλά. Πχ ποιός θυμάται cypruz, galaxy-tracker, και τόσα άλλα, που είχαν πραγματικά περιεχόμενο. (Δε θα ξαναπώ για το gamato. είχε πραγματικά τα πάντα).

Αρέσει στους χρήστες thpap74, hablando και kikitttt

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης