Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Greek-Tracker
Κανε εγγραφή για να μάθεις τα νέα!
Στο φόρουμ μπορείς να ζητήσεις προσκλήσεις για όποια σελίδα θέλεις!
Greek-Tracker
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

GREEK-TRACKER

Πρόσφατα Θέματα
» dream-tracker.net
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΣήμερα στις 12:02 am από Επισκέπτης

» dream-tracker.net
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΧθες στις 12:38 am από Επισκέπτης

» http://grtz.6te.net/
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΚυρ Απρ 28, 2024 11:55 am από antonis93

» Unsurpassed Сasual Dating - Actual Women
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2024 8:39 pm από lokros

» Προσκληση Trellas
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΠαρ Απρ 19, 2024 11:48 pm από frenchtoast

» σοβαρό θέμα
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:29 am από Επισκέπτης

» pros ton kirio pou tou aresi to glipsimo
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2024 1:23 am από Επισκέπτης

» New Coming `New Dream Script`
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 12:11 pm από Επισκέπτης

» Baner Oldgr
χωρίς το thegt.net I_icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 12:04 pm από Επισκέπτης

Επιλέξτε ένα από τα βίντεό μας
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 9774
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η tvtime007

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 3497 θέματα σε 1107 θέματα
Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 50, στις Τρι Μαρ 21, 2023 12:59 am
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
DreamSpirit
χωρίς το thegt.net I_vote_lcapχωρίς το thegt.net I_voting_barχωρίς το thegt.net I_vote_rcap 


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

χωρίς το thegt.net

+6
rhodos
xaos
tolisalmy
Nikos
snowdecoy
Admin
10 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1χωρίς το thegt.net Empty χωρίς το thegt.net Πεμ Φεβ 17, 2011 11:12 pm

Admin

Admin
Admin

πως περνάτε τώρα χωρίς το thegt.net? Mad Crying or Very sad

http://greek-tracker.bestofforum.net

2χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Φεβ 19, 2011 4:07 am

snowdecoy



Με τασεις αυτοκτονιας Very Happy

Μιλαμε δεν υπαρχει τιποτα αντιστοιχο εκει εξω ...
Σε αλλους ελληνικους τρακερς που γραφτηκα/συνδεθηκα ειναι νεκρα τα πραγματα.
5-6 seeders ανα τορεντ... αντε να κανεις decent ratio.

3χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Φεβ 19, 2011 2:19 pm

Nikos



Υπάρχει τίποτα νεότερο ?

4χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Κυρ Φεβ 20, 2011 2:08 pm

Admin

Admin
Admin

mpa tipota neotero ti na kanoyme Sad ?

http://greek-tracker.bestofforum.net

5χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Πεμ Φεβ 24, 2011 8:53 pm

tolisalmy



παιδια τα βλεπω δυσκολα τα πραγματα κ το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει κατι εστω ισαξιο με το Gt!μακαρι να υπηρχε απο καπου ενημερωση!

6χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Φεβ 26, 2011 2:06 pm

Nikos



Ρε παιδιά που είναι οι χιλιάδες χρηστές του gt ?
Καθημερινά κοιτάζω στο ιντερνετ και δεν βλέπω τίποτα μάλλον ελάχιστους μετρημένους στα δάχτυλα , ακόμη και εδώ δεν βλέπω ζωντάνια .
Έχει κανείς έστω κάποια πληροφορία για το τι έχει συμβεί ?
Αν μαζέψανε το παραδάκι και την κάνανε για αλλού να το πάρουμε απόφαση να την κάνουμε και εμείς , αλλιώς ας μας πει κάποιος κάτι τουλάχιστον να ξέρουμε.
Νομίζω ότι το δικαιούμαστε αυτό γιατί πολλοί έχουνε δώσει χρήματα και κάποιοι άλλοι άφηναν μέρες - μήνες ανοιχτό τον υπολογιστή τους .
Τελικά αναρωτιέμαι ισχύει η δωρεάν διακίνηση των πάντων (έως ένα σημείο ) η βοηθάμε να κερδίζουν κάποιοι άλλοι .

7χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Φεβ 26, 2011 2:07 pm

Nikos



ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ
Γονιός = πληρώνει για σπουδές ( κράτος - καθηγητές )
Παιδί = πτυχιούχος με αμοιβή 750 ευρώ ( πολλές φορές ανασφάλιστος )
Τεχνολογία = ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ( την έχουμε πληρώσει )
Πνευματικά δικαιώματα = ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ( και αυτά τα έχουμε πληρώσει )
Όσον αφορά της ταινίες κ.λ.π. ας κρατήσουμε αποστάσεις ( την σαβούρα στον βόθρο και την ποιότητα να την πληρώσουμε μια φορά όσο αξίζει )
Μάλλον ο βόθρος έχει μεγάλο κόστος ας τα βάλουν καλυτέρα στον κ…. τους .
Μπορούν να ζήσουν με λιγότερα όπως εξ άλλου ζούμε και εμείς .
Αν δανειστώ ένα βιβλίο πρέπει να πληρώσω πνευματικά δικαιώματα ?
Τα πνευματικά δικαιώματα των αρχαίων φιλοσόφων ποιος τα παίρνει ?
Εάν οι εταιρίες ζητάνε πνευματικά δικαιώματα τότε τι πρέπει να ζητήσουν οι τεχνικοί και οι επιστήμονες που εξ αιτίας αυτών γίνεται γνωστό το οποιοδήποτε ( καλλιτεχνικό ?) τους έργο, που χωρίς αυτούς θα τους ήξερε μόνο η μαμά τους .
Α! επί τι ευκαιρία τα πνευματικά δικαιώματα των δημοτικών τραγουδιών που έχει γράψει ο λαός ποιος τα παίρνει ?
Υ.Γ.
Όσων αφορά την ανάπτυξη των λογισμικών κ.τ.λ πρέπει να δημιουργούνται και να διατίθενται ΔΩΡΕΑΝ από το κράτος και όχι από της ιδιωτικές επιχειρήσεις ανάπτυξης κάθε είδους λογισμικού .

8χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Φεβ 26, 2011 4:10 pm

Admin

Admin
Admin

Φιλε Nίκο εχεις δίκαιο και εγώ όσο και να ψάχνω μια σαφής απάντηση με το τι έχει γίνει δεν έχω λάβει..τι να κάνω δεν ξέρω..

http://greek-tracker.bestofforum.net

9χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Φεβ 26, 2011 6:32 pm

tolisalmy



οντως τοσοι χρηστες που ειναι???δεν εχουμε κ κανα mail απο τους admin h moderetor να ρωτησουμε τι θα γινει!!!!!!!!!!εχω ξενερωσει αρκετα αλλα τι να κανουμε?εχω μπει παντου για να μαθω κατι,μονο ραδιο αρβυλα ακουω!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!!!!!!!!!!

10χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Κυρ Φεβ 27, 2011 12:13 am

Admin

Admin
Admin

tolisalmy έγραψε:οντως τοσοι χρηστες που ειναι???δεν εχουμε κ κανα mail απο τους admin h moderetor να ρωτησουμε τι θα γινει!!!!!!!!!!εχω ξενερωσει αρκετα αλλα τι να κανουμε?εχω μπει παντου για να μαθω κατι,μονο ραδιο αρβυλα ακουω!η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!!!!!!!!!!

Sad

http://greek-tracker.bestofforum.net

11χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Δευ Φεβ 28, 2011 8:26 am

snowdecoy



οποιον ενδιαφερει, ξεπεταχτηκε ενας νεος τρακερ www.igamato.info
οχι οτι εκει εχει περισσοτερο κοσμο απο τους υπολοιπους ελληνικους τρακερς αλλα λεμε...
Μπορει λογω ονοματος και προιστοριας να εχει αναπτυξη.
Οι εγγραφες ειναι ανοιχτες προς το παρον.

12χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Πεμ Μαρ 03, 2011 12:00 am

tolisalmy



πραγματικα ειμαι σε ποσους τρακερς αλλα ουτε ου με νοιαζει για αυτους,5 χρονια τωρα στο GT ειχα ηρεμησει!!!!!!!!!!στο forums.gr κατι λεγανε για νεα διευθηνση του GT αλλα δεν λεει κανεις κατι συγκεκριμενο!Admin εχεις κανα νεο η τα βλεπεις σκουρα τα πραγματα??οποιος μαθαινει το οτιδηποτε ας μας το λεει σε ολους!!!!

13χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Κυρ Μαρ 13, 2011 8:52 pm

xaos



οταν δοκιμασα να κανω log in στο GT κ πηρα τον μπουλο κοντεψα να παθω εγκεφαλικο 1ον γιατι δεν πιστευα ΠΟΤΕ οτι θα πιαναν τα παιδια (λογω εμπειριας) κ 2ον γιατι ηταν σαν να μου παιρνουν το pc απτο σπιτι...τωωωρα η κατασταση ειναι αρτζιμπουρτζι με τα rapidshare κλπ κλπ.τουλαχιστον τωρα οι "φτωχες" εταιριουλες αυτου του αξιοκρατικου πλανητη θα βγαλουν λιγα φραγκα ακομα (λεφτα υπαρχουν) τους καημενους μπας κ τα παρουν μαζι τους στον αγυριστο η μπας κ μπορεσουν να αγορασουν κανα πλανητη να καλιεργησουν χρηματαργιες η να δινουν εξωγηινα δανεια, τεσπα με τετοια συζητηση θα ξημερωθουμε οποτε απλα ευχομαι καποια στιγμη να εχουμε παλι το ενα κ μοναδικο thegt!! αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα στο site εδω...

14χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Τρι Μαρ 29, 2011 12:22 am

Nikos



Σήμερα έκανα εγγραφή
http://www.thegtwarez.net/

Παραθέτω μια συζήτηση

pagio καλημέρα..
Από το group του fb ενημερώθηκα για το site.
μπορείς κάποιος υπεύθυνα να μου πει αν αυτό είναι το παλιό thegt.net??

SysOp Ναι είμαστε το παλιό thegtnet αλλά όχι με torrents με rapid share links hotfile mega upload fileserve filesonic fklckr ελπίζω όλα
τα μέλη να βοηθήσετε το thegtwarez.net σας ευχαριστώ όλους.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikos στις Τρι Μαρ 29, 2011 12:50 am, 2 φορές συνολικά

15χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Τρι Μαρ 29, 2011 12:36 am

Nikos



Προς το παρών υπάρχουν ελάχιστα πράγματα και βεβαία απολύτως τίποτα μ αυτό που γνωρίζατε.
Sleep

16χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Τετ Μαρ 30, 2011 8:13 pm

snowdecoy



Οπως και να εχει ευχαριστουμε για το λινκ ...

Θα το τσεκαρω ...

Παντως γ@μησε τα αν ειναι χωρις τορρεντς .. Sad

17χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Πεμ Μαρ 31, 2011 12:02 am

Nikos



Έτσι και χειρότερα
affraid

18χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Πεμ Μαρ 31, 2011 5:31 pm

Nikos



Εντυπώσεις?

19χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Παρ Απρ 01, 2011 10:27 pm

snowdecoy



χαλια μαυρα ...

Ο μονοδρομος για μενα εξακολουθει να ειναι ξενοι τρακερς και site με greek subs.

:/

20χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Απρ 02, 2011 11:48 am

Nikos



Το νέο site με λίγα λόγια είναι ΑΠΑΤΗ δεν μπορώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν.
Το πιθανότερο είναι το κέρδος αν και προς το παρών δεν φαίνεται, αυτό που είναι ξεκάθαρο είναι ότι όποιος το έχει φτιάξει δεν έχει καμία σχέση με το gt (παρακολούθησα μια συζήτηση με κάποια παιδιά από το thegt που γνώριζαν κάποια πράγματα παραπάνω).



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikos στις Σαβ Απρ 02, 2011 1:43 pm, 1 φορά

21χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Σαβ Απρ 02, 2011 1:28 pm

Nikos



Αυτό που πρέπει να προσέξουν κάποιοι φίλοι (αφελής με την καλή έννοια) είναι να μην ενθουσιάζονται και να μην αναλαμβάνουν ευθύνες γιατί στο τέλος βρίσκονται κατηγορούμενοι και κάποιοι άλλοι παίρνουν το χρήμα και την κάνουν. Προσωπική μου άποψη είναι ότι υπαρχή μεγάλη εκμετάλλευση στο χώρο και σε τελική ανάλυση για πιο λόγο να πληρώνω για κάτι που υποτίθεται ότι διανέμεται δωρεάν. Αν είναι να το πληρώσω γιατί να μην αγοράσω το γνήσιο και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Ας είμαστε λοιπόν πιο προσεκτικοί και δεν χρειάζεται ούτε να γίνουμε vip η οτιδήποτε άλλο για να περάσουμε ευχάριστα την ώρα μας, (εκμεταλλεύονται την ανθρώπινη τάση να γίνουμε κάτι παραπάνω) δεν χρειάζεται γιατί είμαστε κάτι παραπάνω, αρκεί ο καθένας να το πιστεύει, τόσο απλά. Τέλος υπάρχουν αρκετά sites που διαθέτουν torrent και η διακίνηση τους γίνεται από εμάς αφιλοκερδώς χωρίς να ζητούν απολύτως τίποτα, και τα έξοδα τους τα βγάζουν με το παραπάνω από της διαφημίσεις.

22χωρίς το thegt.net Empty Ε φταιμε και εμεις.... Πεμ Απρ 07, 2011 2:37 pm

rhodos



Όλα σωστα αυτά που λέμε περι πνευματικών δικαιωμάτων και τα λοιπα... αλλα μήπως φταίμε και εμείς? Το Gt ήταν ο πιο επιτυχημένος tracker γιατι είχε ratio αυστηρό και αν δεν κάναμε share πέρναμε ενα περιποιημένο ban απο το site. Και επειδή εκνευριζόμασταν πολλοί συμπεριλαμβανομένου και εμένα πληρώναμε για να γίνουμε VIP. Στα υπόλοιπα που ήταν Free ρατιο τι κάναμε? Πέρναμε και την κάναμε και δεν κάναμε share... ας κάνουμε share και στα ανοιχτά και ουτε θα μας έπιαναν τον ποπό κάποιοι που εκμεταλεύονται την αντίδραση μας στο να πληρώνουμε ακριβά πατάτες και όλοι θα ήμασταν χαρούμενοι... Τεσπά καταλήγω λέγοντας οτι ένα σχετικά καλό και εύχρηστο site που χρησιμοποιώ είναι το p2planet . net ! Και έχει και emmbed subs.... αλλα μη το χέσουμε και σε αυτό guys... ας μοιράζουμε και όχι απλά να κατεβάζουμε απλά και να την κοπανάμε....και είναι εξελίξιμο κατα την γνώμη μου και ελεύθερες εγγραφες ακομα?

23χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Δευ Απρ 11, 2011 2:19 am

papadogv



Εγω ρε παιδια αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως γινεται να εχουν ανοιξει τοσοι trackers ελληνικοι και να μην μπορει να ανεβει ο gt...δλδ τα υπολοιπα ειναι νομιμα????η μηπως οι αρχες θελουν μονο το gt κλειστο????

Πολυ κριμα παντως.....

24χωρίς το thegt.net Empty ... Δευ Απρ 11, 2011 11:46 pm

eleos



Αυτό που πραγματικά μου λείπει χωρις το thegt, είναι το ότι δε μπορώ να μείνω up to date με τις νέες ταινίες που βγαίνουν με ελληνικούς υπότιτλους..

Και όχι μόνο τις νέες φυσικά αλλά είδικά αυτές.
Έχει κανένας καμια καλή εναλλακτική για να μείνω ενημερωμένος?

25χωρίς το thegt.net Empty Απ: χωρίς το thegt.net Τρι Απρ 12, 2011 5:22 pm

Nikos



Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης